Savaria AutóházÚjdonságok

A(z) Savaria Autóház összes aktuális híre, ajánlata és akciója itt található.

29.03.2026Újdonság a Volkswagentől

Volkswagen-vezér: sokat tanulhatnánk a kínaiaktól

Oliver Blume szerint a német autóipar sokat tanulhatna Kína fegyelmezett ipartervezéséből.
lernenchina

    A Volkswagen vezérigazgatója, Oliver Blume szerint a német autóipar sokat tanulhatna Kína fegyelmezett ipartervezéséből. Ezt a Bild am Sonntagnak adott interjújában jelentette ki, miközben a konszern mélyreható átszervezésen megy keresztül a verseny-képessége megőrzése érdekében.
    "A kínaiak nagyon tervszerűen járnak el, világos prioritásokat fogalmaznak meg, az egész rendszer pedig optimálisan van fel-építve" - mondta Blume. Kiemelte, hogy Kínában magas szintű fegyelmet és megvalósítási hajlandóságot tapasztalnak. Hozzátet-te, hogy érdemes a saját határainkon túlra is tekinteni, mert rengeteg tanulság rejlik az ázsiai ország fejlődésében.

A vezérigazgató utalt a kínai piac rendkívül éles versenyére is. A Volkswagennek több mint 150 versenytárssal kell megküzdenie egy rendkívül innovatív és dinamikus piaci környezetben.
    Blume az interjúban megerősítette, hogy a folyamatban lévő átalakítás részeként a vállalat 2030-ig 50 ezer munkahelyet szün-tet meg Németországban.

Fedezzen fel további híreket

  • 100000?
    Újdonság a Volkswagentől30.06.2026

    Kiválhat a Volkswagen a Volkswagen-csoportból

    100 ezer munkavállaló és négy üzem sorsa múlik az autóipar történetének legnagyobb újraszervezésén

    További információ
  • Elliquit...
    Újdonság a Volkswagentől30.06.2026

    Leállítja gyorstöltőinek gyártását a Volkswagen

    Stratégiai irányváltás a Volkswagen töltési megoldásokkal foglalkozó leányvállalatánál. az Elli-nél

    További információ
  • cheappolo
    Újdonság a Volkswagentől30.06.2026

    Elfogyott az olcsó Volkswagen Magyarországon

    Megmozgatta a magyar autópiacot a Volkswagen az 5,98 millió forintos Polóval

    További információ